| IoanaBemBem a întrebat:

Credeti ca merita sa-mi cumpar Iphone 4s? Daca nu, de ce?happy

4 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Pai depinde si de cati bani ai... Daca esti o persoana cu bani, cumparatil linistit pentru ca e un telefon foarte bun, dotat de o gramada de aplicatii ecc...dar decat sa dai 600 de euro pentru un telefon, mai bine iti cumperi un HTC HD sau alte telefoane langa nivelul Iphonului si bani care iti raman sunt de castig pentru tine happy Asta depinde de tine!

| Izabella97777 a răspuns:

Da se merita.am avut si eu e foarte rezistent si dotat cu tot ce-ti trebuie, poti naviga pe internet foarte repede.eu am fost multumita de el si ti-l recomand cu placere e ffff bunkiss

| Izabella97777 a răspuns:

Da se merita.am avut si eu e foarte rezistent si dotat cu tot ce-ti trebuie, poti naviga pe internet foarte repede.eu am fost multumita de el si ti-l recomand cu placere e ffff bun.♥

| Gagiu_Karina_1998 a răspuns:

Nu merita! Am avut iphone si acum am Samsung Galaxy S3.Iti recomand cu sinceritate Samsung Galaxy S3. Daca vrei un telefon cu ecran mare, clar si colorat pe care sa il tii in geanta si nu in buzunar, pe care il poti personaliza, ii poti pune aplicatii gratis sau ieftine( nu ca la iphone). Samsung Galaxy S III are functii uimitoare pe care iphone nu le are (printre ele sunt):apelare directa (dai pe pagina de contact, pui telefonul la ureche si suna), stationare inteligenta(ramane aprins cand te uiti la el), are led (care te anunta in diferite culori cand ai un eveniment pierdut)si Ramane sa alegi tu pe are il iei.Dar mai bine nu crd pe nimeni si du-te la mai multe mag.si documenteaza te singur/a.Ar mai fi foarte mult de zis, dar timpul e scurt...