| miha_3376 a întrebat:

Credeti in blesteme, farmece, vraji, ghicit in carti, magie alba sau magie neagra?big grin

Răspuns Câştigător
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Doamne Nu! In primul rand ca e pacat fata de credinta ta in Dumnezeu si in al doilea rand nu au nici o farama de adevar! Si nici tu sa nu crezi!

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mia ghicit o vrajitoare (imi este prietena de familie) in cafea despre trecut si viitor si a avut dreptate in majoritatea cazurilor... ea mi-a spus ca unele vrajitoare si ghicitoare sunt date de insusi Dumnezeu pentru a pastra armonia in familie si ca cele rele sunt ademenite de diavol sa isi vanda sufletelein schimbul unor puteri mai mari decat au visat vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste porcari se e mare pacat

| lilit a răspuns:

Nu prea. Dar daca te intereseaza ghicitul in palma, uite 3 articole despre cum putem ghici singuri. Urmeaza inca unul. Daca te intereseaza, anunta-ma

http://www.afladespre.ro/......i-1583.htm

http://www.afladespre.ro/......n-1577.htm

http://www.afladespre.ro/cititul-in-palma-%28partea-i%29-1568.htm

| diana_3248 a răspuns:

Nu cred.Singurul lucru in care cred este Dumnezeu! Blestemele, farmecele, vrajile, etc. sunt doar niste mituri.

| Cristina.remember.the.timeee a răspuns:

Nu, nu as avea de ce...
Nu am o parere chiar buna despre chestiile asteawinking

| Vladut7 a răspuns:

Eu...sincer da nail biting, chiar cred ca sunt urmarit de asa ceva crying... dar cu toti stim ca nu e bine sa crezi in acestea :-J.

| Elenatarot a răspuns:

Ghicesc in carti, Ghicit in carti de tarot, normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni, ghicesc in tarot, in carti normale si cafea, etc+; Bucuresti tel. O72O792463

| p1nkz a răspuns:

Da eu chiar ma ocup cu asa ceva magie neagra tongue o ador mai ales cand te lasi curpinsa de acele sentimente de ura

| p1nkz a răspuns:

Da este fascinant mai ales ca eu cred in magie neagra si o practik desi sunt incepatoare cand te lasi purtata de sentimente de ura. simti cum esti asupra tuturor