| bibylyka a întrebat:

Credeti in fantome? De ce? Dar in viata anterioara?

Răspuns Câştigător
| July4427 a răspuns:

Eu cred in fantome, Bloody Mary si Bau-Bau... Nu, sigur ca nu. Uneori laughing

4 răspunsuri:
| ImmortaluL a răspuns:

Nu amice, nu exista fantome.

| Resurrection a răspuns:

Eu personal nu cred in fantome, entitati, spirite malefice sau mai stiu eu ce aceste chestii sunt doar in imaginatia noastra.Copiii de obicei cred in fantome deoarece se uita la desene si filme nerecomandate lor iar parintii ii lasa sa le priveasca.

O seara frumoasa.

| LittleShyDevil a răspuns:

Nu cred in fantome, dar in viata anterioara da.De ce? Hmm, nici eu nu stiu, mi se pare foarte interesant, ma gandesc ca cine stie ce eram eu inainte! laughing Ciudat stiu! happy

| HueyFreeman a răspuns:

Pe scurt: Nu.
Povestea mai lunga: Nnnnnnnuuuuuuuuuuuu.