| LastChance a întrebat:

Ce credeti ca ati fost intr-o viata anterioara?

31 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

O curva

Răspuns utilizator avertizat
| DaVà a răspuns:

Un nimic

| Malvina24 a răspuns:

O femeie roscata din Tibet care a murit ingropata de vie.

| Sconcsiş a răspuns:

@Emisor

Eşti sigur?!

| Fragile a răspuns:

O fetiţă PowerPuff.

| MikiPiki a răspuns:

Un curcubeu

| DrugFree a răspuns:

Am facut chiar un test adevarat. Mi-a esti diferit de mai multe ori :
1. Sunt o amiba
2. Sunt o stea de mare
3Sunt un burete de mare
4.Sunt un coral
5. Sunt o meduza
6.Sunt o caracatitza
7. Sunt un caine.
8________________________(am uitat, nu am lista acum la mine, atata imi aduc aminte! )

| Mihaelaa98 a răspuns:

Cred ca am fost in viata mea anterioare o fata care avea super puteri si se chema superwoman si puteam sa prezic viitorul si am prezis odata ca voi rasunde la o intrebare care era asa : Ce credeti ca ati fost intr-o viata anterioara?

| pwp a răspuns:

Un inger happy

| DudaYeah a răspuns:

Probabil o veverita. nu stiu de ce thinking

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Mos Craciun la feminin smug.

| Nicolelenaa a răspuns:

Nu știu de ce am senzația că am fost Justin Biberon. laughing

Sunt fată și cred că acesta e motivul. rolling on the floor (T/A)

| SunnyMidnight a răspuns:

Boratlaughing

| Rapture a răspuns:

Am asa o senzatie de deja-vu...sau nu. Neeaaa doar mi se pare.
Oh wait... http://www.tpu.ro/......ditaa-t-a/

Aa. Ce am fost intr-o viata interioara?
*Georgiana a răspuns:
O amiba.*

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Hmmm...serios vorbind, TOT aia laughing

| DangerKid a răspuns:

LOL stiu ca nu-i adev. dar am facut un test p clopotel de cica am fost elvis presleyrolling on the floor)))

| LarsUlrichsLover a răspuns:

Un sconcs basinos...

| Andreea_5022 a răspuns:

O criminala, dar la un timp mi'au invadat mortii constiinta am plans atat de mult, am devenit emo si m-am sinucis laughing

| LoveSelena a răspuns:

balvina24 si-a facut test pe clopotel.ro fiindca asa mi-a esitsi mie la testul ala pe clopotel.ro.Dar asi fi vrut sa fiu un model

| Gabica a răspuns:

Eu am facut de 2 ori un test pe clopotel si o data mi-a dat ca am fost o dansatoere roscata care a fost ingropata de fie si o data mi-a dat ca am fost un savant nebun...

| Gabica a răspuns:

Eu am facut de 2 ori un test pe clopotel si o data mi-a dat ca am fost o dansatoere roscata care a fost ingropata de vie si o data mi-a dat ca am fost un savant nebun...

| StarMagda a răspuns:

Regina Cleopatra happy laughing

| onlyketoops a răspuns:

2pac...vrea candva un autograf? pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criminal,talhar,bataus,sau pirat... ceva de genu`...ori animal dominant

| TheAvenger a răspuns:

Un porc cu lână thinking

| tavadaresti a răspuns:

Dar exista sau va exista>ce fundament pe ce te bazezi?

| butterflyyy a răspuns:

Si nu poti sa fi elvis presly bai DANGERKID

| Bendes a răspuns:

Nu stiu dar am o idee : Un dihor dragut rolling on the floor