| MariXD a întrebat:

Cu cat ati terminat anul acesta?[ Ma refer la medie] Ce clasa treceti?

33 răspunsuri:
| chiritescu a răspuns:

9.15 trec a 8

| parintele_1701 a răspuns:

7,91 trec in clasa a 10 a

| Sakurik a răspuns:

Pooooi, am avut o singura medie de 9 pe tot anul caci o profesoara...de tehnologie ne-a dat un test surpriza ca s-a suparat pe noi si chiar si unu tocilaru clasei a luat 5 i eu la fel si o alta tocilara, cristina a avut mana in ghips ca a cazut cu rolele si a scapat de 8 teste si a avut 10 la toate materiile...deci mi-a iesit media 9, 97 si trec a saptea.