| Miyukii a întrebat:

Cu cat ati terminat anul acesta?( Ma refer la medie) Ce clasa treceti?

15 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

9,76 si trec pe clasa a 10-ea

| EvilThoughts a răspuns:

Cu 9,53-clasa a7a

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pft, mi-e rusine s-o spun, dar in a7-a din 'fericire' am terminat cu 8.85straight face de la 9.53 laughing am 'avansat' multthinking Btw, trec a8-a. :3

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Am terminat anul scolar cu 9.82 si acum sunt in clasa a9a happy

| ravanoos a răspuns:

9,94...in acest an, am avut o singura medie de 9 in al doilea sem la mate. Avem un prof de toata rusinea.Ma mir ca mi-a iesit 9 si mi se pare ca e foarte mult avand in vedere ca nu ne invata nmk.Are 23 de ani, si cum a terminat facultatea sa si angajat profesor.Mai bine merge sa stranga gunoaie de pe jos ca acolo sigur se descurca mai bine.Din cauza lui, am ratat media 10 dar macar tot am luat premiul 1.PS. trec pe cls a 6

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

9.57...trec a 10-a.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

8.83 si trec a 12-a

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Eu's cea mai mica
Am terminat cu 10 trec in a 6 a

| spotlight a răspuns:

Media de pe 5-8 cu 9.99 din pacate nu 10.00 pa

| anette97 a răspuns:

Am terminat clasa a 7-a cu 9.82 si trec in clasa a 8-a :d

| Thea a răspuns:

9,oo fix si trec pe a-7

| bitzu14 a răspuns:

| NoMoreWords a răspuns:

9,91...a 8a

| NoMoreWords a răspuns:

9,91,trec a 8a

| 3LiX a răspuns:

Eu am termint cu 9, 73 si trec cls a 6 a