| AngelMiley_8855 a întrebat:

Cu cine tine-ti la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Cu Narcis Iustin si cu Adrian Tutu.Tu?
Te pup:*

11 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Adrian Tutu love struck, in opinia mea va castiga love struck

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

Pai eu as vrea sa castige :
- Narcis Iustin Ianau [ are o voce bine formata pentru varsta lui ]
- Adrian Tutu [ are o voce superba ]
- Cosmin Agache [ chiar are talent love struck ]

Nu pot alege intre cei 3.Ar mai fi cativa care au talent love struck.
Le doresc succes tuturor concurentilor fiindca sunt foarte talentati, dar fie ca cel mai bun sa castige!

Pa, pa!

| BeautyTeacher a răspuns:

CU dinu valentin.tu?

| Cory_1336 a răspuns:

Adrian tutu si cosmin agache.tu?

| BOOBZen a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| myrcea_2787 a răspuns:

Adrian Tutu

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Adrian Tutu, deoarece are cea mai interesanta poveste aa da si cauta LiL Shean-Poveste el e LiL Shean...

Hai Adrian Tutu Deja te-am votat si am sa te votez...Am luat deja 3 cartele:X:X:X:X

| shall a răspuns:

Pai cu ala cu batbox

| BellsC a răspuns:

Yo...e Evident no?

| ChickSWhisper a răspuns:

Doaaame...scuze pentru intrarea mea dar fetele care lesina cand il vad pe Adrian Tutu l-au votat in prostie!
Imi pare rau ca par egoista dar nu vreau sa fie asa.
Imi place si mie cum canta povestea lui este intr-adevar trista dar mai sunt si altii in afara lui. Treceti peste aparente fetelor!
Eu tin cu Adrian Tutu(ptc are talent) cu Narcis Iustin Ianau(doar.wow!laughing si Rebeca Neacsu(la fel o voce superbalaughing
Sper ca nu o sa sara nimeni pe mine ptc mi-am exprimat punctul de vederehappy:*

| selenasel a răspuns:

Adrian tutu