| emaalexandra97 a întrebat:

Cui ii place albumul meu de poze?
C:\Documents and Settings\Alexandra\Desktop\albumul meu

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cum vrei sa vad in calculatorul tau?

| DdDiX a răspuns:

Moi fato ekti foarte desteapta...
cum drak(scuze cuv) sati vedem noi pozele?rolling on the floorrolling on the floor

hai ca ma faci sa rad...deci pe acest site descoprim cati prosti(scuze cuvantul) sunt in Romania

sa inteleg ca ai 13 anishori...

| Myruna_1378 a răspuns:

E superb... as vrea sa am si eu un asemenea album :X:X
imi dai funda?batting eyelasheste rog am mare nevoie de ea

| MoRtY a răspuns:

Woohoo...il ador, in viata mea nu am mai vazu asa album.deci asta da opera de arta, prea frumos ca sa fie adevarat:X:X.mdea.oh go on
pa-pa>big grin

| Libelle a răspuns:

ჯ ჯ ჯEu ჯ ჯ ჯSuNt ჯ ჯ ჯ
Ti-ai da viata pentru o fundita nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| JaJe a răspuns:

Mda, se vede ca ati chiulit la ora de informatica laughing

| maria1417 a răspuns:

Cum poti sa vezi in calculatorul altuia?thinking

| Pisicuța a răspuns:

Hmm... te-am vazut pe tine si pe iubithu tau in pat cu plapuma trasa. I-a sa vezi cand eu-i spoone maicati raised eyebrows.
Da funda sau ii zic tongue

| princess01 a răspuns:

Foarte funny.intrebarea, dar nu prea ai minte LOL

| emaalexandra97 explică:

Imi cer scuze ca nu s-a trimis corect linkul ala, nu l-am trimis intentionat asa, ca daca stiam numai faceam intrebarea.tot voi incerca sa-i dau cuiva fundita, daca gasesc vreun raspuns care sa nu ma judece.