| No a întrebat:

Cum arata camera voastra? tongue funda la cea mai draguta descriere. vot la restulwinking

Răspuns Câştigător
| Drăăă a răspuns:

Simpla.Am fiecare perete cate o culoarea, mov deschis.roz deschis.roz mai inchis.mov o nuanta mai inchisa.Mobila e alba.Am patul deasupra biroului.mobila e ceva in genu asta http://decoreaza.blogspot.com/2010/08/camera-adolescentilor.html (imaginea unde e mobila portocalie)In structura aia.un perete l-am lasat gol si am pictat niste chesti florale intr-un colt, si am televizoru(un LCD mic.cam cat monitoru. poate putin mai mare).si pe celalalt perete am dulapurile.:D.nu stiu daca tie iti place.dar eu o ador.:X... daca vrei trimite-mi id si ti-o arat prin web. Funda?:*

1 răspuns:
| Ðίдηд a răspuns:

Pai peretii sunt albastri :X
Tavanul este galben smug
Pe tavan am o semiluna conturata cu albastru big hug
Un fotoliu tip patbatting eyelashes
Un birou, o biblioteca big grin
Si multi maimutsoi :X:X