| CautNume a întrebat:

Cum arata camera voastra? Dar cum v-ati dori sa fie?

10 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Camera mea e verde straight face Desi...nu prea imi place verdele laughing) in rest arata super.Cand m-am mutat in ea avea doar un pat, o biblioteca si un covor laughing Incet, incet am inceput sa o decorez dupa propriul plac.Am cumparat si alte obiecte, iar acum este perfecta :X

| CautNume explică:

Da, si eu o voi renova.Va fi alb cu negru, dar nu prea am ideei cum sa fie mobila.

| oliviaaa a răspuns:

E totul de culoarea sura cu albastra, dar mias fi dorit sa fie totul verde. ah oricum imi place camera mea dar a ta happy )

| TheStory a răspuns:

Este verde si arata super.

| HermioneLove a răspuns:

Camera mea e de un roz deschis! Acum nu prea mai imi place asa tare rozul dar ai mei nu ma lasa sa o schimb straight face
In rest e decorata cu cateva postere, pe rafturi am si tot felul de felicitari, bibelouri etc!
Camera mea e ca un fel de ''regat'' al meu unde fac ce ce vreau! Mai putin cand vine vorba de facut curat in camera...atunci se transforma intr-o inchisoare! laughing

| LaNaibaa a răspuns:

E albastra, mi-am facut-o luna trecuta,

| Innnaa a răspuns:

Mi-sa dori sa fie turcoaz.

| Innnaa a răspuns:

Misto alb cu negru! Dabia astept sa o vad.

| RoByTzU123 a răspuns:

Chiar astazi o jugravesc rosu-albastru si o sa rog un pictor sa imi faca stema stelei pe mijlocul unui perete

| LifeEternal a răspuns:

Albastra. (si plina de postere laughing )