| 070Alexa a întrebat:

Cum arata camera voastra?

12 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ca orice ce alta camera! Are ziduri ce o inconjoara, peretii sunt albi, are 1 pat,un tv,un calculator,mobila,si mai multe lucruri ce imi sunt mie de folos gen jucarii (machete,elicoptere teleghidate,un laptop,etc),diverse decoratiuni(tablouri,lustra,calendare, postere, etc).Mie imi place mult si nu as schimba-o pe niciuna! Cred ca fiecare credem la felhappy

| Minks a răspuns:

Cu deștu', aratator.

| Dumnezău a răspuns:

Nu arata.Ai mei ma tin in beci.

| wforweirdo a răspuns:

Naşpa. E crem. Şi am doi pereţi acoperiţi cu postere (de fapt e unul acoperit complet, celălalt doar jumate), dezordine, cărţi, haine şi tot felul de chestii pe jos. Mă enervează culoarea pereţilor, şi faptul că am două geamuri.

| CopilașTembel a răspuns:

Sute de munti de haine pe jos,carti(carti carti adica nu cele de la scoala) aruncate prin toate partile,creioane colorate,carioci,abtibilde, machiaj tongue, mobila e rosie cu negru.Pereti albi(se vede doar tavanul,restul e acoperit cu postere cu LMFAO(cele mai multe tongue), cei din Pariu cu viata, posterul meu preferat este unul cu un actor coreean tongue si unde nu sunt postere e colorat tot de mine).Cam atat.

| AliceAne a răspuns:

Eu am o camera foarte mare, cu mobila de culoarea negru abanos, pereti sunt de culoare crem cu foarte multi fluturi portocali pictati, jos mocheta portocalie si pufoasa. happy

| kapsunik99 a răspuns:

Poooi. pereti portocalii, mobila maro deschis, un pat mare de 2 pers (nu stiu de ce) legat de dulapuri...tv, calculator, dulapurile cu postere, pe birou am o dezordine ca daca o vezi iti pui mainile in cap, iar pe peretele din spatele biroului am o gramada de afise cu : ( Me gusta face, troll face, poker face, si o gramada de fete de astea care se folosesc la commicuri laughing )

| YoOYoO a răspuns:

Cum nu arata : pe o parte e mizerie pe o parte nuhee hee.
Are mobilier maro inchi dar si deschis parchet si un covor, un pat, logic, un laptop, o usa cu mii de chestii pe ea, alta usa(spre balcon, iar daca stau sa-l descriu si p'ala ma apuca dimmineata) un acvariu cu 2 scalari, un terariu cu o broasca testoasa, un dulap deasupra patului si mi-e frica sa stau sub ellaughing o lampa, un fel de candelabru 2 noptiere-dulapuri niste sertaruri cu lenjerie, un calorifer, un fel de sac [,] cu prostii in el, ghivece cu flori. Peretii sunt crem. pe ei sunt tablouri si alte chestii lipite sau mazgalite de mine si de MY BFF si 2 scaune si inca o masa unde-i acvariul si daca mai vrei sa adunam si hartiile, mai ales alea ascunse dupa pat, camera e OK
Abracadabrabye!

| kikidulcik a răspuns:

E foarte mare...cu mobila neagra.pe pereti sunt multe postere si am multe lampi si ursuletitongue

| RaLuCa15Ralu a răspuns:

Pai camera mea arata asa:
Am peretii roz, mobila este alb/negru (mai mul alb) laughing), postere cu Rihanna, etc..., un covor roz cu fire mai lungi si foarte pufoase ( este cam scump, in jur de 300 lei), am un birou special pentru laptop...etc. happy

| RaLuCa15Ralu a răspuns:

Pai camera mea arata asa:
Am peretii roz, mobila este alb/negru (mai mul alb) laughing), postere cu Rihanna, etc..., un covor roz cu fire mai lungi si foarte pufoase ( este cam scump, in jur de 300 lei), am un birou special pentru laptop, TV, ...etc. laughing) Si toata mobila este cumparata din IKEA!

| 0 a răspuns:

Buna! peretii camerei mele sunt albi am un dulap in care imi tin hainele un pat un dulapior cu machiaje luciuri de buze si asa mai departe.Am un televizor.Pe pereti am o harta a romaniei si un tablou cu mine. a si am biroul cu calculatorul. Aceata este camera mea. Pa pa!