| Maria_8259 a întrebat:

Cum arata fata/baiatul ideal pentru voi?

La cel mai dragut raspuns

Răspuns Câştigător
| Dorica a răspuns:

Hmm.mai inalt ca mine...ochii.albastri caprui sau negri :X:X. dragut cu multe calitati ...etc

5 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Tipu' de la avataru' meu, dar fara barba. laughing

| Sonia a răspuns:

Baiatul ideal...hmm
Eu iubesc combinatia :caprui-ochii verzilove struck mi se pare de vis, si pe aceasta as vedeao la ''baiatul ideal''.
Sa arate frumos, sa aiba trasaturi fine, sa fie omul pe care sa vreau sa il sun la orice ora din zi sau din noapte, sa fie omul care de cate ori ma vede sa ma intampine cu un zambete si sa ma faca sa ma simt speciala.Sa fie omul care atunci cand simt ca viata mea nu mai are nicium sens el sa ii dea un sens de baza.
Sa nu fie perfect-asa ne-am plictisi amandoi micutele greseli fac viata mult mai amuzanta si asa am putea''creste'' impreuna ca sa devenim perfecti.Sa nu fim identi(ar fi plictisitor sa fim unul in oglinda celulilat) sa fim opus ca sa intram in armonie de la sine.
Sa fie aceea persoana a carei ''aure'' sa ma ataraga sa imi dea caldura, putere sa ma faca sa ii dedic fiecare secunda din vita mea prin simplitatea oricarui gest.
Sa fie aceea persoana care sa ma sustina in viitor, sa ma pot baza pe ea.
.Si pe deasupra la fel sa fiu si eu pentru el.

| olinka_1152 a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine,,este acel care stie sa ma prietuiasca sa-mi daruiasca toata iubirea,,dragostea fata de mine,sa aiba grija de el in toate,, ce tine haine, curatel.sa ma mindresc cu el cind es in lume. Vocabular decent, Asa intodeauna am visat,, si acum il am alaturi ca sot.Si sunt stimata,respecta, iubita, alindata de el.

| alinuytza a răspuns:

Cool si dragut cu respect pentru mine cu ochii caprui

| GabyByrgoan a răspuns:

Sa-mi placa si desteapta