| caroollina a întrebat:

Cum arata fata/baiatul ideal pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O am, numai am nevoie de alta.

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Una care gateste bine si pune fiecare lucrusor la locul lui. Sa nu am de cautat ba cheia, ba portmoneul, ba telefonul, in fiecare dimineata.
Se poate intelege ca am ales prost, nu? laughing

| Ofiintă a răspuns:

Nu exista asa ceva!

Nu putem sa facem o schema dupa felul in care ne-ar placea sa arate baiatul/fata ideala. Oamenii nu sunt robotei.
Baiatul ideal sau fata ideala eu cred ca exista deja pentru fiecare dintre noi, asa cum este el/ea cu multe sau mai putine defecte cea ce fac o persoana speciala!
Eu nu cred ca mi-as putea inlocui prietenul cu o imitatie de Jb, Tom cruise 2 in unu, astea sunt doar reclame.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Care iL iubeste pe Dumnezeu.

| Patrăţel a răspuns:

Ca iubitul meu.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai sa fie blonda sau satena, sa aiba un fund bombat si sa aiba niste sani atat de mari incat daca se pune cu ei pe fata mea sa ma sufoce rolling on the floor

| dragos9234 a răspuns:

`Bine.
Arata bine.

| gingergirl1 a răspuns:

Draguţ,amuzant,educat,romantic,grijuliu,fidel,de încredere...happy

| stark47 a răspuns:

Cand eram mai tanar, cautam acea "fata perfecta", din relatie in relatie am ajuns sa realizez ca nimeni nu e perfect! fiecare are ori prea mult ori prea putin din o anume calitate! de aceea am renuntat la a mai profila o astfel de creatura! cred ca nu e "sanatos" pentru cineva sa profileze o astfel de persoana si sa mai si plece in cautarea ei! oameni sunt dificili si simpli in acelasi timp, sa cauti exactitate in calitatile oamenilor e gresit.ca sa nu mai spun, imposibil

| Roxyy16 a răspuns (pentru stark47):

Sunt de acord cu tine...la fel faceam si eu cand eram mai mica, in schimb, acum observ calitatiile fiecaruia si apreciez lucrul acela unic la fiecare persoana happy

Răspuns utilizator avertizat
| PrESeUS a răspuns:

Cel/cea pe care o iubesti cu adevarat! Eu sunt fericit langa cine sunt acum!