| PainTech a întrebat:

Pentru fete : Cum arata pentru voi baiatul ideal?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Barbatul meu ideal nu ar intreba niciodata asta

| PainTech explică (pentru whatevernvm):

Pentru un studiu social big grin

| Musique a răspuns:

Arată fain.
Pe bune, chiar e sexy.

| Mussette a răspuns:

In primul rand sa ma inteleaga, caci daca trece de acest nivel, restul va fi foarte usor. Sa fie suficient de matur, sa stie ce vrea de la viata, de la el, de la mine, sa ma respecte, sa nu fie exagerat de gelos, sa nu-l puna dracu sa se gandeasca sa inselehee hee ca sa ii fie si lui bine in viata, sa aiba umor, sa imi aduca mereu zambetul pe buze si sa-mi faca inimioara sa tresare love struck, sa fie dschis la minte, sa aiba un acel ceva atragator care sa ma tina mereu "activa", ceva specific luibatting eyelashes sa fie cu capul pe umeri, linitit, dar totodata sa aiba si putin de badboy blushing, sa aiba coloana vertebrala si un caracter frumos. Cat despre fizic, sa fie cat de cat atragator, adica ingrijit, cu un zambet deschis si o privire hoata, ca sa ma atraga din prima. blushing

| ABCD122 a răspuns:

Nu exista sad

| PainTech explică (pentru ABCD122):

Atunci cum ti-ar placea sa fie prietenul/ iubitul tau?

| lovecats123 a răspuns:

Baiatul ideal nu trebuie sa fie frumos. Chiar nu am nevoie de un baiat care sa petreacă mai mult timp decat mine, in oglindă... Un baiat arogant, pe care stiu ca il pot pierde oricând. Am nevoie de un baiat care sa fie fidel, care nu apleacă urechea la prima fata care ii iese in cale. Poate sa aiba sute de prietene fete... Dar sa nu insele.
Nu trebuie sa aiba bani. Traim intr o lume materialistă. Trebuie sa înţelegem ca banii ii facem împreună.
Si perspectiva asupra vieţii trebuie sa aiba aceeaşi direcţie. Nu pot sta cu un om care e negativist sau drumul sau este paralel cu al meu...
Nu am nevoie de un,, bad boy", baiat de cartier, la modă, care le topeşte pe toate. Nici nu visez la asa ceva. Vreau sa fie serios, matur. Fiindca sunt foarte orgolioasă, mi ar trebui un baiat care sa nu lase certurile dintre noi sa ne despartă. Vreau sa fie puternic, protector si totodată isteţ.
La fizic, as vrea sa fie inalt. In rest nu imi pasă daca are cateva kg in plu, ce culoare are ochii sau parul.

| OldSoul a răspuns (pentru lovecats123):

Hihihi...
Esti o fata cu capul pe umeri! happy
Like!

| AmaliaAlexandra22 a răspuns:

Baiatul ideal trebuie sa stie cum sa se comporte cu fetele, sa fie dragut cu ele nu sa le jigneasca(oricat de urate ar fi), sa le vorbeasca foarte frumos, sa se comporte frumos cu ele su sa dea in ele sau chestii din astea si sa fie el insusi ca fetele cateodata se indragostesc de ei doar dupa cum gandesc nu neaparat dupa cum arata... Si cel mai important sa fie amuzant si sa zambeasca mereu. big grin