| Adina23442 a întrebat:

Cum as putea ajunge model?

5 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Furi poze de pe Instagram cu altele si le postezi aici sau pe Facebook si gata, esti model.

| mgtow a răspuns:

Cam riscant, multi promit marea cu sarea apoi cine stie prin ce trafic de carne vie ajungi. Doar daca discuti cu o firma cunoscuta pe plan international de fata cu cativa responsabili la cravata

| Swae a răspuns:

Du-te la castinguri, intereseaza-te si tu de site-uri sau agentii de modelling, asta daca exista asa ceva la tine in oras.

| Pidiciii a răspuns:

Hey bună Nu este chiar foarte simplu să ajungi model dar nici foarte foarte greu cu puțină muncă în corpul tău Adică la înfățișare cel mai probabil vei ajunge dacă chiar este un vis cel mai probabil se va îndeplini dar dacă este doar o criză de moment cu siguranță nu!
Pentru a deveni model trebuie sa ai grija si la aspectul fizic neapărat!

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa ai un corp perfect. Apelezi la o firma serioasa.