| mateivali98 a întrebat:

Cum as putea juca mai bine FIFA 13?

Răspuns Câştigător
| Trippy a răspuns:

Exerseaza,exerseaza,exerseaza, cu lucruri simple nu te complica cu scheme pentru ca golul tot gol indiferent daca e dat cu piciorul sau din foarfeca.

7 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea incepe sa joci la un nivel mai mare cu o treapta decat la cel la care joci acum, si ai putea cauta pe net tutoriale pentru diferite schemewinking

| mateivali98 explică (pentru Trippy):

Eu mi-am stabil modul in care vreau sa ma apar.
Dar nu prea stiu cum realizez acest lucru.
Iar in privinta atacului trebuie sa invat sa tin adversarii la distanta.

| Trippy a răspuns (pentru mateivali98):

Eu jucam 08 si eram bunicel.Nu stiu cum functioneaza 13 dar stiu unele scheme de atunci.Q+W ai incercat?

| mateivali98 explică (pentru Trippy):

Nu joc pe PC.
Ce faceai pe tasta Q si ce faceai pe tasta W?

| Trippy a răspuns (pentru mateivali98):

Nu eu vorbesc de combinatia
qw Din orice pozitie erai dadeai o centrare pe sus in atac si jucatorul se demarca si ramanea singur cu portarul. Functiona perfect si nu era nici odata offside.Sau poti incerca sa joci cu volanul. Apropo ai primit xbox-ul?

| mateivali98 explică (pentru Trippy):

Da.
Ma joc FIFA 13 pe XBOX.
mersi
DAR pe la Professional nu prea mai merg mingiile astea "la bataie"

| Trippy a răspuns (pentru mateivali98):

Interesant.Pana aici te-am putut ajuta.Nu cunosc 13.Imi pare rau.