| DarlYnG a întrebat:

Cum as putea sa imi sterg contul de facebook? Urgent. FUNDA ~~pentru primul care ma ajuta (daca reusesc )

4 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă,Profil,Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!

| Fisstic a răspuns:

Intri pe facebook, dai la "Contul meu" apoi la "Setarile Contului"apoi jos in pagina scrie "Dezactiveaza Cont" si dai "Dezactiveaza" :Facebook->Contul meu->Setarile contului->Dezactiveaza Cont->Dezactiveaza. Funda?big grin:*

| HibridMoka a răspuns:

Pai intri pe facebook si in partea dreapta a ecranului, sus, trebuie sa-ti apara optiunea "Account". Dai click acolo si iti apar mai multe optiuni. Dai pe "Account Settings". Dupa aceea, te duci in josul paginii si acolo ar trebui sa scrie "Deactivate Account" iar in dreptul lui "deactivate". Dai pe "deactivate" si tiai dezactivat/sters contul de facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin fundita?

| madalyna a răspuns:

Te loghezi
Apoi clic stanga pe "Account settings " si dai pagina in jos pana unde scrie "Dezactivate account" aici clic pe dazactiveaza apoi te intreaba de ce vrei sa-l dezactivezi, ai variante de raspuns si trebuie sa marchezi una din ele la urma dai ''Dezactivate my account'' si termini.

Uite-te la site-ul asta si intelegi mai bine despre ce vorbesc
http://my.opera.com/......-by-kennex