| PikaRawrr a întrebat:

Cum imi sterg contul facebook!? URGENT! funda

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Acolo sus in dreapta iti apare ''Contul meu''. Dai click acolo, apoi setarile contului. Dai mai in jos si iti apare dezactiveaza cont. Si dai in dreapta unde apare ''dezactiveaza''. Succes!

2 răspunsuri:
| AndreeaE a răspuns:

Te duci la contul meu...setarile contului si acolo jos scrie stergere

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

In dreapta iti apare ''Contul meu''. Dai click acolo, apoi setarile contului. Dai mai in jos si iti apare dezactiveaza cont. Si dai in dreapta unde apare ''dezactiveaza''.