| Alinasweet02 a întrebat:

Buna membri TPU! Cum as putea sa-mi sterg contul de facebook (e urgent )Funda!

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Gasesti acolo sus in dreapta o sageata langa cuvantu "acasa". apesi pe acea sageata apoi apesi pe "setarile contului", apoi in stanga iti va aparea o lista. Vei apasa pe "securitate" iar acolo iti va aparea "dezactivati contul" happy sper ca te-am ajutat happy bafta

2 răspunsuri:
| AntoholixAdri a răspuns:

Hey, dai la setarile contului dupa la setari de securitae si dezactivare cont acolo jos. Tot ce trebuie sa faci e sa nu te mai loghez pe el fiindca daca te mai loghezi se activeaza automat funda?

| Lingurar_Calin_1988 a răspuns:

Vreau sami stergi facebook