| ladygaga a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb caracterul? Sa fie mai puternic, sa nu. mi pese de ceilalti, dar tot odata cum sa fiu prietenoasa? cum as putea sa-mi fac cat mai multi prieteni. ce caracter trebuie sa am? eu de fire sunt mai sensibila.

1 răspuns:
| Nousername a răspuns:

E! Asta e chestia. Daca plangi foarte des nimeni nu ar vrea sa fie in jurul tau deoarece te-ar crede o plangacioasa.Sensibila poti fi fara plans.Incearca sa nu pui totul la suflet si sa fi cum esti tu. Intelegeti odata ca cea mai buna metoda e dea a fi tu insati, de ce nu pricepeti?