| Fifylici a întrebat:

Cum fac cas a vad si eu tot link-ul unei intrebari de-a mea?
este prea lung si nu-il pot vedea pe tot si vreau sa-il trimit cuiva dar nu merge

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dar il poti copia din bara de adresa, dai dublu click pe ea si se selecteaza link-ul.
Altfel mai poti intra la intrebarile tale si sa dai click dreapta pe cea care te intereseaza -> Copy link location. Ceea ce face acelasi lucru.

| Dizzydizz a răspuns:

Nu conteaza daca nu e scrisa toata intrebarea. Dai copy de sus la linkuri
Apoi paste prietenei tale
succes

| zumk1 a răspuns:

Click dreapta->Select all->copy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic dreapta si selecteazal ca sa il trimiti