| M3taX a întrebat:

Am o imagine in pc care vreau sa i-o trimit cuiva. Vreau sa gasesc un link al pozei pe care sa il vada si el nu numai eu. De unde pot face rost de link?

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ai incercat pe messenger sau pe email?

| AdyRo98 a răspuns:

Pai incearca sa cauti siteu de unde ai luat poza

| M3taX explică (pentru AdyRo98):

Poza o am in pc. Nu are site straight face

| HeeSun a răspuns (pentru M3taX):

Intra pe http://tinypic.com/ atunci :d. De acolo cred ca te poti descurca si singura :d.

| M3taX explică (pentru HeeSun):

Singur* vrei sa zici nu? laughing

| HeeSun a răspuns:

Pai porneste pagina de start pentru Google si dai la imagini Google si vezi ca acolo unde scrie Cautare poti "trage" fotografie pe care o ai in PC si o sa iti deschida acolo mai multe pagini cu poza de unde poti sa iei adresa URL (link-ul) fotografiei