| AleAlecS a întrebat:

De ce nu merge sa raspund cuiva la intrebari?! Fundita!

Răspuns Câştigător
| EternalFire a răspuns:

Ba merge doar ca se va vedea mai tarziu nu chiar in acel moment! Succeswinking

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu poți să răspunzi la întrebări deoarece nu ai adresa de e-mail confrimata. Pentru a confirma adresa intră la "Editare profil" și vei vedea sub adresa de e-mail pe care ai introdus-o următorul text: "Nu ai adresa de e-mail confirmată. Click aici să îți confirmi adresa." Apasă cuvântul "aici" (oranj)!
După ce ai apăsat acolo, îți v-a spune că a trimis link-ul pentru confirmare. Acum tu trebuie să-ți verifici căsuța de e-mail (verifică și în SPAM!)

Atenție!

Uneori e-mailul ajunge în câteva ore/zile, nu imediat! Dacă nu îți ajunge în maximum 7 zile, înseamnă că adresa pe care ai băgat-o este invalidă/incorectă! Ca să o schimbi poți intra la "Editare date logare"!

Succes!

| hideaway a răspuns:

Dacă nu îți apare fereastra unde trebuie să răspunzi, apasă tasta F5 (susul tastaturii).

| Tweetymrrr a răspuns:

Din cauza defecţiunilor tehnice sau a faptului că nu ai confirmat adresa de e'mail. Dacă problema continuă să persiste trimite un mesaj la "contact".
Succes!