| soporan a întrebat:

Cum fac muschi la antebrat? fara sala fara nimic...acasa am un flexor cred ca prin dulap cum sa fac cu el cate seri ...si daca ma puteti ajuta petru dezvoltarea bicepsului ce sunt mai bune flotarile sau tractiunile?

35 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru DraKeSTF):

Serios, cu niste greutati de femeie firava faci muschi?

UNDE sunt exercitiile DE BAZA : tractiuni la bara, flotari la paralele, indreptari cu haltera, genuflexiuni cu greutate, etc?

Pe alea nu le poti face cu gantere si o prostie de extensor.

| spintEE a răspuns (pentru DraKeSTF):

Cum frate gantera de 3-5 kg ca eu am de 20 de kg si tot e usoara pentru antebrat laughing

| DraKeSTF a răspuns (pentru spintEE):

Taci in morti mati ca esti prost laughing

| DraKeSTF a răspuns:

Pis pe voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cu Încheietura flexata probabil ca sa intri si flexorii incheieturi în antrenament nu? Asa antebratul il poți antrena si cu captain of crush flexoare grele dar alea antrenează doar flexorii degetelor doar o parte a antebratului + ca nu prea cresc antebratele in volum asa mult sunt mici flexorii degetelor fata de cei ai incheieturii sau brachioradialis, de crescut cresc si cu flexoare dar nu enorm + forta creste mult dar in degete, dar acum depinde ce vrea ala forta in degete sau incheietura sau brachioradialis sau toate