| IrOnHiDe a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata mai e virgina sau nu? dupa fizic, nu s ao duc la doctor si dinalea

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama dupa aspectul ei fizic, nici macar dupa comportament...

| IrOnHiDe explică:

Dupa nimic? eu stiam ca daca s-eu falfaie mai de mica ii se lasa sanii in jos si fundul se lateste si asa e adevarat?

| Andre a răspuns:

Eo zic ca iti poti da seama. aadik daca se comporta diferit cu tine sh ai impresia ca iti ascunde ceva sau.cum ai zis uh dkaa ii se lasa sanii.depindee... poate iti poti da seama eu de exemplu mi-am dat seama pana cand mi-am laut inima in dinti sh l`am intrebat.am avut dreptate deci poate merge si la tine. tongue

Success :*