| Nike20 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca o fata mai e virgina sau nu?
Fara sa o intreb sau sa o duc la doctor desigur

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Buna nike20! poate sa fie virgina si sa nu ii curga sangewinking! iti vei da seama dupa cum se va comporta eaa pentru prima data, plus ca daca este virgina nu intra asa usor pentru ca e stramta big grinbig grinbig grin sa fiu mai explicita big grin, adica o sa te ' chinui ' putin la inceputwinking baafta

| jeannnn a răspuns (pentru monicutza_5552):

Am si eu o intrebare: prietena mea zice ca mai e virgina dar ii intra 2 degete in vagin e posibil sau ma minte? astept raspuns multumesc mult

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Stii sa citesti? Vezi si tu cu ce se mananca himenul, vulva, etc! Sau daca nu vrei sa citesti o incercam noi si iti povestim!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Am mai auzit o solutie cum sa afli laughing
cica daca are fundul si sanii mai moi atunci e virgina laughinglaughinglaughing

| WooLove a răspuns:

Doar cand ajungi in pat cu ea atunci iti poti da seama, asa nu cred ca ai nicio sansa sa stii...

| Kydutsa a răspuns:

Buna. in momentul in care faci sex cu ea it vei da seama daca mai era virgina ii curgea sange. daca nu ma era nu avea nici o problema.
Sau poti sa o intrebi pur si simplu daca e pregatita
Sau daca ar durea`o daca ati face?
Bafta

| bianka_6258 a răspuns:

Asta cu singele nu prea e sigur fiindca la unele fete singerarea la dezverginare lipseste.eu cred ca ar trebui sa incercati sa vorbiti pe teme de astea nu chiar direct dar asa.si tu ai putea intelege dupa felul cum gindeste si cum se exprima;;;;