| DependentaDeCaramele a întrebat:

Cum imi pot da seama cand un baiat ma place...adica el se poarta si frumos si urat cu mine ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

laughing ca e pentru/ contra! Pai iti dai seama cand sta pe langa tine, glumeste, il vezi ca te soarbe din ochi etc.

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Te tachineaza draguta...si lui ii place de tinewinking fundita?

| TipaDePePlaja a răspuns:

Nu-ti fa iluzii vrea sa te **** love struck

| DannYNycolaS a răspuns:

Prin gesturile lui iti poti da seama ca te place. Daca mai continua tot asa sigur intr-o buna zi o sa-ti zica ca te iubestehappy

| suhimana a răspuns:

Daca sta mult pe langa tine sau se uita tot timpu dupa tine sau sta mult cu tine depinde...