| FaraNume1245 a întrebat:

Cum îmi pot reduce rezistența la alcool? Mă îmbăt foarte greu.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru asta folosește scrum de țigară. O să te îmbeți de 2 ori mai rău.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un truc bun e să pui gheață în alcoolul pe care îl consumi și o să te îmbeți mai greu.

| FaraNume1245 explică (pentru OnuOnulică):

Ai înțeles greșit. Eu vreau fix opusul. Vreau sa mă îmbăt mai repede, nu mai greu.

| OldSoul a răspuns:

Poti incerca sa nu mananci nimic in aceea zi sau cat mai putin, te vei imbata mult mai repede.

| Biu009 a răspuns:

Bea pe stomacul gol si amesteca bauturile, garantat te vei imbata laughing

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Biu009):

Poate că te îmbeți mai ușor, dar îți va fi rău și vei vomita. Și cred că el preferă să bea câteva zeci de shot-uri până când se simte amețit, decât să ajungă să vomită după tot felul' de băuturi amestecate, consumate pe stomacu' gol laughing

| Biu009 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Vrea sa se imbete baiatul, lasa-l sa simta la maxim experienta laughing

| GoldandSilver a răspuns:

Nu iti recomand sa te imbeti!