| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna daca inainte ma imbatam mai greu si acum ma imbat mai usor?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ti-ai iesit din mana laughing

| TudorFox explică (pentru Sn4k3):

Si cum as putea sa reintru din nou? laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru TudorFox):

Bei mai des/mai mult, nu ca te-as sfatui sa faci asta.

| TudorFox explică (pentru Sn4k3):

Pai asta faceam toata vara

| Sn4k3 a răspuns (pentru TudorFox):

Pai da, dar presupun ca ai facut pauza daca zici ca nu mai poti sa bei la fel de mult. Oricum, cateva sfaturi: nu bea pe stomacul gol, nu bea mult din prima si mai bea apa intre timp daca ai ocazia laughing. Cel mai important totusi ai grija cat bei, sa nu o dai in ceva rau.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Obisnuinta

| MGEORGESCU a răspuns:

Inseamna ca organismul tau s-a obisnuit cu alcoolul si are nevoie de o cantitate mai mare de substanta pentru a produce efecte vizibile, ceea ce nu cred ca-i dragut deloc...