| AlinaToma a întrebat:

Cum imi pot schimba fotografia de profil de pe youtube? funda happy

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Te duci la settings, apoi la profile, apoi acolo trebuie sa scrie edit profile sau asa si schimbi imaginea cu alta de pe desktop

7 răspunsuri:
| Duuuuudeee a răspuns:

Si eu incerc sa schimb, dar nu reusesc laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la " Settings " şi îţi va apărea o pagină cu toate detaliile despre contul tău. De acolo, e foarte simplu, bănuiesc.

| AlinaToma explică (pentru carlyhalatz):

Edit profile? e doar culoarea(ce o pot schimba)incarcat...

| carlyhalatz a răspuns:

Scuze la mine in Germania e altfel

| AlinaToma explică (pentru Duuuuudeee):

Ete na... eu de ce crezi ca am pus intrebarea..., uite-te macar la raspunsuri :-P

| Duuuuudeee a răspuns (pentru AlinaToma):

rolling on the floor Tu fetita, cand am scris eu "raspunsul" nu erau scrise celalalte.

| AlinaToma explică (pentru carlyhalatz):

Aa