| EuAndra1995 a întrebat:

Sunt incepatoare cum se schimba fotografia de profil?

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Te duci la "setarile contului meu" si pe urma dai click pe "selecteaza imagine profil (choose file)". Iti alegi o imagine din calculatorul tau…si gata. Asta e tot! happy
O sa iti apara cam dupa 24 de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola).