| Iepurash_1973 a întrebat:

Cum invingem tristetea? Cum sa numai gandim negativ?

Răspuns Câştigător
| HeeYeon a răspuns:

Pentru inceput nu te inchide in tine. Fa-ti prieteni, vorbeste cu ei, descarca-te.Atunci cand esti suparata fa ceva ce iti place sau iesi cu persoanele dragi nu lasa tristetea sa te stapaneasca arata-i ca tu esti stapana pe tine! Si cel mai important lucru sa crezi mereu in Dumnezeu si sa nu uiti macar seara sa te mai rogi la el sa mai mergi din cand in cand la biserica! Sper sa fi inteles mesajul meu.

2 răspunsuri:
| metalheart a răspuns:

Mergi la biserica, fa lucruri bune pentru ceilalti, ocupa-ti timpul cu ceva pozitiv, frumos.

| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la Dumnezeu si roaga-te la el ai sa vezi ce bine va fi.