| anca_2642 a întrebat:

Cum pot face usor credite pe imvu. va rog! fundita. :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe cai:
-iti iei un animal de la sectiunea "pets" de pe lista a 2-a, si o data la 2 ore daca ii dai "play whith me" iti da 17/20 de credite, insa cam o data la 2 zile trebuie sa platesti 30 de credite, hrana pentru el.
-faci tuoritalul
-iti mai faci inca un cont si faci tuoritalul de pe el, apoi rogi pe cineva de incredere sa intre pe contul acela, si sa te invite la chat de 4 ori si astfel 2500 de credite iti revin tie
-sau cumperi de pe site, te duci pe lista a 2-a, si ai "free credits" dai click acolo si iti deschide site-ul cu ofertele platesti $ pentru credite, dar eu zic ca e destul de scumpthinking era mi se pare 5$[cam 10lei] pentru 1000 creditestraight face eu zic ca nu se merita.