| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot fura la barnbuddy de la vecini chiar daca au caine?

2 răspunsuri:
| Licuriici a răspuns:

Ascunzi cainele vecinilor! Apesi pe TAB la tastatura si trebuie sa iti apara un patrat galben in jurul obiectelor de la ferma vecinului tau, apesi in continu TAB pana cand patratul galben iti va fi in jurul cuv fermele prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini. unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scris apesi ENTER si iti va aparea un meniu. acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul! dupa ce ai terminat de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca si dupa aia mergi la alt vecin si faci la fel devil

| Daniella a răspuns:

Nu se mai poate fura, stiam si eu smecheria asta, dar cred ca acum s-au prins si cei care au facut jocul de asta.si au anulat-o.