| asdsa a întrebat:

Hi
Pe barnbuddy toti imi fura char daca AM casele pe recolta.nu am caine. o prietena nu vrea sa imi zica.va rog spuneti-mi
aa, da funditaA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa iti spunem?
nu ai specificat decat ca ai casele pe recolta si tot iti fura
poate ca lantele nu au acoperit plantatia in totalitate, si raman frunze pe afarahappy
fac parte din planta, deci de la un milimetru de frunza iti pot fura o planta
cumpara-ti aranjamente...
cum ar fi patratele de fan si acopera-le complet
sa nu ramana nicio frunzulita pe afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu o sa functioneze pentru ca sunt 2 moduri cu care iti poate fura 1 sa intre de mai multe ori pe ferma ta 2 sa schimbe calitatea si dispar complet casele sau decorurile

| asdsa explică:

Leam acoperit aveam un starfruit si nu voiam sa im fure nimeni, asa ca l-am acoperit bine, bine, si jumatate din toata recolta era furata sad... ce sa fac?