| Valisha18 a întrebat:

Cum pot ingriji foarte bine o orhidee? Sau un trandafir japonez? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Eu stiam, ca o floare sa tina mai mult, ii poti pune o lingurita cu zahar in apa. thinking Si poti vorbii cu plantele de exemplu. Stiu ca pare intr-un fel. 'nebunesc' dar e bine asa. De exemplu la trandafirul japonez, in timp ce`i stergi frunzele, poti canta ceva.
happy Si sa fie intr.un loc insorit. Lumina ajuta la fotosinteza.