| perceive a întrebat:

Cum pot invata karate sau kung-fu sau orice alte lectii de autoaparare acasa? Deci fara profesor! Sunt foarte interesata, dati-mi niste link-uri, ceva, orice... mersi!

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Http://video.google.com/....../videoplay

Acasa oricum nu poti sa inveti mare lucru. Fa-ti curaj si mergi la o sala. Incearca Kyokushinkai.

31 răspunsuri:
| I1a2s3m4i5n6a7 a răspuns:

În primul rând iti trebuie profersor sau antrenor.
I-ar în al doilea rând nu ai pentru ce să înveți karate sau kung fu, pentru ce ca să te răzbuni pe cineva, bătaia nu duce mereu la o cale