| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata kung-fu acasa fara antrenor? La mine in oras nu este club de karate kung-fu doar de shotokan dar nu imi place DELOC!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

In primul rand nu exista " karate kung fu" exista karate ce poate fi de mai multe feluri si exista kung fu deci sunt 2 stiluri complet diferite si nu, nu poti invata fara antrenor. De ce? Motivele sunt foarte multe si nu am timp acum se le iau sa le explic, doar crede-ma pe cuvant ca si om cu o experienta de + 10 ani in arte martiale.

| anonim_4396 explică (pentru Nickname1890):

Imi dai id tau de mess sa mai discutam?