| DryCooker a întrebat:

Am inceput sa invat sa cant la chitara, dar acum nu mai fac lectii cu u profesor asa ca as vrea sa imi dati un site de pe care pot invata melodii/lectii.

3 răspunsuri:
| DarkFaust a răspuns:

Uite aici frate:http://www.youtube.com/watch?v=RL6a9_O6di0
si dai in continuare, are mai multe lectii, sper ca ti-am fost de ajutor:)PACE!:D

| Gargant a răspuns:

Un site foarte tare este www.tabulaturi.ro sau www.ultimate-guitar.com. Si eu cant la chitara si aceste siteuri sunt cele mai tari. Tabulaturi este pentru piese romanesti si celalalt este pentru englezesti