| TotEu21 a întrebat:

Cum pot pune o poza pe un tort. Specifictonguee calculator.Este ceva un program? Un Site? Si ceva indicati.Ms.FUNDA :Xwinking

1 răspuns:
| Deni4you a răspuns:

Pai, trebuie sa scoti la imprimanta poza si sa te duci la o cofetarie.Eu asa fac si in fiecare an am o poza cu cine imi doresc.
Dupa ce vorbesti cu domnul\doamna de la cofetarie si ii dai poza, cam intr-o saptamana iti da o foicica cu poza, dar comestibila. Pune-o pe tort si gata!
Succes!