| TotEu21 a întrebat:

Vreau sa pun o poza pe un tort pe calculator. Voi primi raspunsuri de gen : http://www.TPU.ro/......-funda-x/, dar eu nu vreau asa. Vreau pe calculator. Este ceva un program? Site? Va rog si cateva indicati. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Urca undeva pozele care vrei sa le prelucrezi si da-mi linkurile si ti le fac eu!(sunt 2 poze:una cu tort si una care vrei sa o pui pe tort )Pana stau sa-ti explic deja am facut poza finala!

1 răspuns:
| TotEu21 explică:

Iti multumesc. Dar am reusit in Photoshop.Ms oricum.