| 111 a întrebat:

Cum pot sa dezvirginez o fata fara ca aceasta sa aiba dureri prea mari?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Orice ai face fata nu va simti o durere ci o usturime cumplita, durerea va veni daca incerci sa mai ai un raport sexual in aceeasi zi. Daca la al doilea raport sexual partenera se plange de usturime din nou, n-o mai necaji pana la vindecarea completa a himenului, trebuie sa inteleaga ca este bine si pentru sanatatea ei chiar daca vrea sa-ti faca pe plac.

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai prin somn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei prezervativu bagi un deget in el si pe urma bagi degetu si o faci sa se excite... dupa aia til bagi si i dai linistitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagaio incet si zi vorbe dulci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iy bagi limba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratehappy... Miskate incett...si totul va iesii bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inpusco!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha maiestri tot stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca vrea o fata de 14 ani sa eu trag ce fac ca nu pot refuza asa o oportunitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anesteziazo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vorba aia, sufera baba la batranete. Asta e daca o doare, o doare prima oara pe urma o sa mai vrea iti spun eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca o sa ii faci pe plac cum vrea ea. Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi incet incet si uitete in ochi eie daca vrea s-o faca si atunci introdui penisul incet cand vezi ca o doare oprestete si cand ia trecut incearca sa eu inpingi cat mai repede... crede-ma am incercat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la buci pana zace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bagi puta incur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai prietena mea, ie virgina si vrea sa o facemcrying. insa eu nu am experienta.am facut-o o data insa nu mi sa rupt ata din prima are cvastept un raspuns are ceva...va rog ie foarte urgent

| SergiuDub a răspuns:

Raspunsul lui DMV este cel mai bun dintre toatewinking thumbs up \:d/

| sweet_1875 a răspuns:

O **** usorrrrlaughinglaughingrolling on the floor

| rich a răspuns:

Hmmmm... ce sa zic.trebuie sa fie fata de acord...sai faci o incalzire calumea sa fie excitata bine...si treaba merge cum trebuie...foloseste si ceva lubrifianti... daca ai daca nu...gaseste tu ceva...bft.

| onlyme_7413 a răspuns:

O sa-ti spun exact ceea ce sa faci. fata trebuie excitata, sa se simta speciala. creeaza o atmosfera tandra, stai intins pe poat cu ea deasupra pe tine...dar cu fata in sus(ea). ar trebui sa o mangai pe sani, sa-i saruti gatul si coaboara incet spre zona intima,(cu un gel intim pe maini). incepe sa-i atingi clitorisul, sa-l invarti, sa-i acoperi zona intima, sa o strabgi si sa-i soptesti ""ahh, comoara ta "' baga degetul dra nu sa o dezvirginezi asa. ia-ti **** si managie zona intima a ei cu a ta...dar nu sa o bagi(foloseste partea laterala a penisului)asa se va obisnui cu ****.ia-i mana si du-o spre **** ta in timp ce tu o mangai profund pe burta. acum inoarce-o, ea fiind extrem de excitata, si incearca sa i-o bagi, usor spunandu-i de fiecare data vorbe dulci, incet imcet i-o bagi mai intens, cu fiecare impinsatura spune-i ceva frumos, iar dupa ce o dezvirginezi spune-i bravo si continuati salbatic, sa fie cel mai special

| saffd a răspuns:

Vorba elenei ci o usturime nu chiar cumplita.dar elena eu am facut sex in aceiasi zi si nu am simtit nimic.dar...fiecare cu organismul sau. dar111 daca o exciti nu doare

| Tiyato a răspuns:

Pai trebuie sa o exciti la inceput cu saruturi, vorbe dulci etc si cand ajungi la pasul urmator (dezbracati in pat sau alte locuri) intri usor in ea pe urma esi pe urma iar intri dar usor mai bine o lasi pe ea deasupra ta cu mainile pe pieptul tau (mainile ei evident tongue) daca o lasi pe ea deasuprea poate sa intre cat vrea ea si sati puna mainile pe piept pentru a se simpti in siguranta, mereu sa te uiti in ochi ei si inca ceva sa nu intri prea tare in ea ca o va durea groaznic fa cum am zis eu si totul va fi binewinking

| Madalin_4204 a răspuns:

DmW Cum Este Pozitia

C - Unele pozitii sunt mai comode pentru prima penetrare: incercati pozitia misionarului. (sunt cele care largesc vaginul)

| Madalin_4204 a răspuns:

Deci, cum o sa stea ea, cum o sa stai tu
Vreau in detaliu.

| Necunoscutul_7943 a răspuns:

Si eu am nevoie de un sfat... am incercat aseara so dezvirginez pe prietena mea si n-am putut ca o durea f tare chiar si cu un deget, se zbate si nu pot so relaxez nici cum.nu mai vorbesc de penis...ce pot sa fac? :\

| Ion_Cumparatu_1987 a răspuns:

Daca stii cum sa iti iei partenera aceasta fiind virgina iti spun eu ca nici nu simte. Spun din promi-mi experienta ca eu am avut o iubita virgina

| Pecora_Vasile_Bys_1974 a răspuns:

Vreau futing