| 111 a întrebat:

Cum pot sa dezvirginez o fata fara ca aceasta sa aiba dureri prea mari?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Orice ai face fata nu va simti o durere ci o usturime cumplita, durerea va veni daca incerci sa mai ai un raport sexual in aceeasi zi. Daca la al doilea raport sexual partenera se plange de usturime din nou, n-o mai necaji pana la vindecarea completa a himenului, trebuie sa inteleaga ca este bine si pentru sanatatea ei chiar daca vrea sa-ti faca pe plac.

62 răspunsuri:
| toruco97 a răspuns:

Pai fa-o lent