| luizaionescu45 a întrebat:

Cum pot să fac să îmi accepte cineva cererea de prietenie pe instgaram? I-am dat cerere de pe 10 conturi și nu îmi da accept și, da, mai are contul de Instagram.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce insiști atât de mult ca acea persoană să-ți accepte cererea?
Nu trebui să insiști de atâtea ori și mai ales de pe atât de multe conturi, deoarece poți părea un obsedat și acea persoană va refuza și mai mult să-ți accepte cererea de prietenie.
Sfatul meu este să nu mai insiști, deoarece poți avea probleme și cu legea dacă acea persoană te reclamă la poliție pentru hărțuire cibernetică.

2 răspunsuri:
| roach999 a răspuns:

Down bad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l în pace, e penibil.