| AsteptCategoriaInPuiiMei a întrebat:

De ce nu-mi da accept la cererea de prietenie Brigaela? crying Acum o saptamana i-am dat accept si zice la profilul ei "Ultima logare 1.05.2011" adica azi! Si i-am mai dat o data "adauga ca prieten" si zicea ca trebuie sa-mi raspunda la cealalta cerere. crying
Funda

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Poate are prea multi prieteni...nici mie nu mi-a dat accept crying

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imi cer scuze pentru situatia asta, dar am doua motive: primesc zilnic peste 70 de cereri de prietenie. Din pacate conexiunea mea la net nu este foarte buna si pagina se incarca extrem de greu. Mi-ar lua in jur de o ora si ceva sa le accept pe toate, uneori nu am timp si asa s-au strans cateva mii de cereri neaprobate ceea ce face incarcarea paginii extrem de dificila.
In al doilea rand, am o neclaritate. De ce toata lumea vrea sa fie prietena cu mine. Nici macar nu ma cunoasteti, nu stiti cine sunt, daca merit prietenia voastra. Nu inteleg cum poti cere prietenia unui om necunoscut si la ce te ajuta asta. Mi se pare o forma fara fond si daca tu ai un argument impotriva a ceea ce spun eu, il ascult. Vreau sa stiu pe baza caror motive putem sa ne numim cu acest mare cuvant "prieteni", ce sacrificii crezi ca as face eu pentru tine si ce sarcificii ai vrea sa faci tu pentru mine la nevoie. Sau care este definitia prieteniei pentru tine. Promit ca daca ma faci sa inteleg asta, de ce este atat de important si semnificativ, stau 24 de ore si accept miile de cereri.

| AndaWest a răspuns:

Poate nu te vrea ca prieten?

| BlueBird a răspuns:

Brigaela laughing sa iti fie rusine laughing!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eu am avut`o in lista de prieteni dar am sters`obatting eyelashes

| Bubutita a răspuns:

Brigaela, ca fiind userul anului 2008-2009 toata lumea vrea sa te aiba ca prietem in lista pentru ca li se pare cool.La toata lumea de pe TPU daca ma uit acum la prieteni se vede acum prima pe lista noname...inteleg este buna nu zic ca nu.dar nici chiar asa.