| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Cum pot sa salvez o poza de pe un hi5?big grin

Răspuns Câştigător
| GabiCh93 a răspuns:

Http://www.yahoo-invisible.com/hi5-photo-download.html-> profilul trebuie sa nu fie privat:)
daca ai Mozilla Firefox. este un supliment, se numeste Screengrab si poti salva pozele la fel de usor:p

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca de pe hi5 tau faci asa: Dai click sus la Afisare link-uri fotografii si copii al treilea link, il pui in bara de sus unde ai linkul cu hi5.com...dar in alta pagina si gata poza. O poti salva in marimea originala.

Daca este de pe alt hi5 poti sa folosesti photoscape sa faci print. Cum intri in program dai la Screen Capture si selectezi:Capture Full Screen. Dupa aceea intri cu poza la Crop si tai din ea pana ramane numai imaginea pe care o vrei.Eu asa procedez.
Bafta!

| OanaG a răspuns:

Mozzila-Hi5, vizulizezi acea poza[apoi intri sus la Mozzila la TOOLS-page info-Media.si jos ai un chenar cu linkuri, dai click pe acele link-uri pana gasesti poza apoi save as.si gatabatting eyelashes

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Singura solutie pe care o stiu este PrintScreen. Sa-ti zic cum se face in caz ca nu stiihee hee).
Te duci la poza pe care vrei s-o salvezi, apoi apesi pe PrintScreen[e pe tastaturalaughing], te duci in Paint si apesi Ctrl+V si o salvezi. Apoi poti s-o decupezi in Photoscapehappy
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum salvez contrurile pe mozila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a raspuns Oana este foarte simplu, merge ok!

| olijertiu a răspuns:

Pai intri pe poza dinaintea sau de dupa aia pe care vrei s-o salvezi, apoi dai click dreapta pe poza aia mica care vrei sa o salvezi, dai wiew image apoi te uiti sus la link si scrie undeva 01 tu schimbi cu 02 si imaginea apare in marime naturala apoi dai click dreapta si dai save image as si gata