| EuSoDoFsE a întrebat:

Cum pot sa scap de o fata. am stat un timp impreuna si i-am dat papuci si acum e disperata dupa mine ce sa fac? angry

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Umbla cu alta.Si amica sa fie, dar sa te vada cu alta.

5 răspunsuri:
| maddy22 a răspuns:

Hey Adriano. pai fetele sunt cam insistente. fetele se ataseaza repede de un baiat, dar trebuie sa o faci sa inteleaga ca mai sunt baieti pe lumea asta si ca pur si simplu relatia voastra nu avea niciun viitor, sau ca nu mai puteai sa continui relatia asa. si cum din „voi" a ramas doar „tu" si „ea". parerea mea...de fatabig grinbig grinhappy succes

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Sa o jignesti,sa ii spui in fata,sa ii spui ca nu vrei sa o ranesti si te desparti de ea, apelezi la prieteni, parinti.

| luiza_8041 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te pui impreuna cu alta fata,sa va tineti de mana si sa va imbratisati cand trecea pe langa voi, nici jicnirea nu-i o idee prea buna..., poate va merge.
succes!

| SimoSimonaLvA a răspuns:

Ii explici frumos si fa`o sa inteleaga ca tu nu mai vrei sa umbli cu ea. happy

| Nymphetamine a răspuns:

Esti lesbiana?