| Butterflybeautiful a întrebat:

Am stat o lună împreună cu un băiat, el este amic cu fratele meu vitreg. El a plecat la țară și tocmai ce a venit în oraș acum 2 zile, el este uneori indiferent cu mine îmi răspunde greu la mesaje si etc. Ieri a venit un amic de-al lui pe la el care urmează să meargă la ziua unei fete cu el și după să plece o săptămână la mare tot cu el.
Iar de mine nu a avut timp să iese o oră. I-am dat papuci... Am procedat bine?

Răspuns Câştigător
| popular a răspuns:

Trebuie sa-l lasi putin sa se odihneasca de atita romantica barbatii vor mai multa libertate

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Asta e iubirea secolului 21 pentru voi fetele, a intarziat o ora adio, n-am cuvinte

Răspuns utilizator avertizat