| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum pot sa sterg istoricul [ pe ce siteuri am umblat] de pe mozilla firefoxhappy? fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Poti sterge istoricul accesand Unele -> Curata istoricul recent... (sau apasand simultan tastele CTRL + SHIFT + DEL).
O zi buna! happy

3 răspunsuri:
| TheCyrusFever a răspuns:

Cu tasta Delete...

| AndreeaMuffin a răspuns:

Pai ai pe bara de instrumente "File;...; History...;" dai acolo. dai la viz tot istoricul si poti sterge cu delete big grin

funda?

| Memories a răspuns:

Ai sus in stanga acolo istoric si dai vizulizeaza tot istoricul apoi apesi pe delete ce vrei tu sa stergitongue