| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad istoricul "Mozilla firefox"?

Răspuns Câştigător
| ToffyNR1 a răspuns:

Sus in bara de meniuri este un meniu denumit "Istoric", dai acolo si o sa iti apara ceva "Arata tot istoricul", selectezi acea optiune! Bafta!

7 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

"Ctrl" + "H" sau "Ctrl" + "Shift" + "H".

| alexs99 a răspuns:

Poti vedea istoricul de navigare la Mozilla Firefox apasand ctrl+h.
Sursa:http://www.tpu.ro/......a-firefox/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ctrl+h.

| 7Azaky a răspuns:

Exact asa ca in video'ul asta /watch? v=7TJeBwMKajY! (sper sa te descurci sa pui in fata ce trebuie...stii u e un site cu video'uri, nu cred ca am voie sa ii fac reclama aici...un indiciu ar fi you si altu tube )
Sau mai simplu ctrl + shift + h

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru 7Azaky):

Ai voie sa dai linkuri.

| LexualeczUu a răspuns:

Deci,in stanga sus scrie acolo pe portocaliu „firefox" dai click dupa o sa-ti apara niste smecherii laughing apoi un pic mai in dreapta pe al doilea rand va scrie „istoric" dai click acolo si magia gata-iwinking